پرواز آخر

یادشان گرامی

چه زيبا از قفس پرواز کردند ...

/ 6 نظر / 25 بازدید
عشق تولد دوباره

///ياران چه غريبانه رفتند از اين خانه , هم سوخته شمعشان هم سوخته پروانه///سلامی به وسعت دلهای غم زده ....از داغ تو اي عطر شقايق چه نويسم!!!!!.../ خوشا از عاشقي مردن...درد تلخي است دوستاني كه تا ديروز در ميان ما بودند اينكه همه پر گرفتند و تا معراج بال گشودند....//خدایشان بیامرزد.... با بهترین آرزوها(زهرا)

مریم

سلام خدا رحمتشون کنه همه ی ما از اين اتفاق ناراحت شديم من که ديروز از بس گريه کردم چشمهام تار می بينه خداوند همه ي ما را بيامرزه و بعد ببره (آمین) اما خودمونيما اين مدل مرگ هم خيلی وحشتناکه نه؟؟؟؟راستی تا يادم نرفته وبلاگ ما در زنگ تفريح به سر می بره اگه تشريف بياريد خوشحالمون می کنيد..

ـ.-'`*`'-._@®@$_.-'`*`'->بي نشان

سلام. راستش منم خيلی ناراحت شدم. ولی برای اونا نبايد ناراحت بود شايد اين به خاطر خودمون باشه. خوشا به سعادت اونا.ما هنوز به زندگی کردن محکوميم.

بهنام

اگه يه روز فرشته ها بگن چی می خوای از خدا لبامو باز می کنم و می گم به خواهش و دعا شهادت شهادت همه آرزوم . سلام . نمی دونم ما بايد برای اين عزيزان دعا کنيم يا نه . آخه اين ما هستيم که به شفاعت اونا محتاجيم ؟؟؟

جناب كارگردان

سلام ... ببخشيد که دير اومدم . میگم... ميبخشيندا ولی شما هم ساکن تهران هستيد؟ راستی په چرا عکستون رو برداشتيد؟ تازه داشتيم آشنا ميشديم!