اگر بار گران بوديم ...

برای او که بهانه‌ی ماندن است ...<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

ای ماه بيا که راه را گم کرديم

حتی سرِ چشمه هم تيمم کرديم

ای وای قرار بود که آدم باشيم

اما سر راه ميل گندم کرديم

روز و شب پنجره ها مونس نجوای تواند

کوچه ها منتظران قد و بالای تواند

در و ديوار در انديشه‌ی ياد تو اسير

جاده ها ساکت و آرام، پذيرای تواند

فکر دل ناصبور ما می کردی کاش

تنگ است دلم ظهور می کردی کاش

بر پلک سپيد پنجره گرد نشست

از کوچه‌ی ما عبور می کردی کاش

***

چه زود گذشت؛ یک سال ... یک سال پر از خاطره.

روزی که نوشتن وبلاگو شروع کردم اصلا فکر نمی‌کردم که یک سال بعدش هنوز هم بنویسم. وبلاگ نویسی رو کاری می‌دونستم برای پر کردن وقت و سرگرم شدن.

یک سال گذشت؛ و من توی این یک سال چیزهای زیادی یاد گرفتم و به چیزهای تازه‌ای رسیدم. فهمیدم که می‌شه از پشت این کامپیوتر هم دوست شد و محبت کرد، فهمیدم که می‌شه از تجربه‌های دیگران از پشت همین کامپیوتر استفاده کرد؛ بدون اینکه بدونی فاصله‌ت با اونها چقدره، بدون اینکه اونها رو دیده باشی.

من توی این یک سال دوستانی پیدا کردم که حاضر نیستم با همه‌ی دنیا عوضشون کنم. دوستانی که اگه نبودند و اگه دل‌گرمی‌های اونها نبود نمی‌تونستم یک سال دووم بیارم. دوستانی که روزهای عید توی همین وبلاگ‌هامون که هیچ امکاناتی هم نداریم - به جز نوشته و عکس و لینک و ... – جشن گرفتیم و به همدیگه تبریک گفتیم. دوستانی که توی شب قدرهامون برای همدیگه دعا کردیم. دوستانی که نادیده محبت می‌کردند و من شرمنده‌شون می‌شدم. من افتخار می‌کنم به داشتن این دوستان خوب، دوستانی که برای محبت حد و مرز قائل نیستن و من قول می‌دم که هیچ وقت فراموششون نکنم.

 تولدش مبارک

توی این یک سال بارها تصمیم گرفتم که دیگه ننویسم، می‌خواستم وبلاگو تعطیل کنم. اما محبت‌هایی که شما داشتین به من این اجازه رو نداد. و من امروز توی یک سالگی وبلاگم از همه‌تون تشکر می‌کنم که منو تنها نذاشتید و با همه‌ی وجود محبت ناچیز خودم رو نثارتون می‌کنم. امیدوارم که بتونه جبران قسمتی از محبت‌های شما رو بکنه.

من همچنان هستم، کنار شما و به محبت شما احتیاج دارم و به کمک‌هاتون. پس:

 

اگر بار گران بودیم ...

هنوز هم هستیم

تحملمون کنید

 

قربان همه‌تون. التماس دعا. ذکر همیشه‌ی ما « یا علی »

***

اينم کيکی که خواسته بودين. نوش جان! 04.gif

خوشمزه‌س؟

گفته بودی که : " چرا محو تماشای منی ؟

و آنچنان مات که يک دم مژه بر هم نزنی ! "

مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود

ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی !

 

/ 31 نظر / 32 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سید

بسم الله الرحمن الرحيم /// اگه می خواهيد درباره مساله حجاب در ترکيه و فداکردن همه چيز بخاطر اتحاديه اروپا بدانيد /// يه سری به وبلاگ من بزنيد ///با ارزوی موفقيت برای شما ///ياعلی ///التماس دعا

فاطمه

لیت شعری این استقرت بک النوی ..... مهدی (عج) جان! ای کاش میدانستم چشمان پاک کدامین خاک حضور سبز تو را به تماشا نشسته است و بر نرمی قدمهایت بوسه میزند؟ مولای من! ای کاش میدانستم کدامین سرزمین غریب با وجود نازنین تو آشنایی دارد و آغوش خویش را برای مهربانی هایت گشوده است؟ .... یابن الحسن! سخت است برای من که سایه تمام مردم را از میان کوچه نگاهم بگذرد، اما پنجره چشمانم به روی خورشید زیبای تو بسته باشد و باغ دلم از بهارت بی نصیب بماند. سلام ... هم چنان منتظریم و او خواهد آمد .... بلاگ زیبایتان را به تقدیر می نشینم.... مهدوی و موید باشید...

یار مهربان

سلام / یک سالگی وبلاگت مبارک / اگر بخواهم سه چیز برایت بنویسم سه بار مینویسم / احسنت احسنت احسنت

عشق تولد دوباره

سلامی به وسعت همه خوبیها و مهربانی ها//زمان به سرعت می گذرد ... ششمین روز آذر !...//خوشحال ميشم حضور سبزتون را در کلبه محقرم احساس کنم!!!!با بهترين آرزوها(زهرا)

حریم یاس

سلام .. من که تازه با وبلاگ شما آشنا شدم .. ولی يکساله شدنش رو تبريک ميگم . سبز باشيد . ياعلی .

سيد محسن

به نام حضرت دوست ............ نوشته‌هاتون به دل نشست ...... سالروز تإسيس وبلاگتون را تبريك ميگم ......... خوشحالم كه بازهم خواهيد نوشت ........... من هم مثل شما دوستاني دارم كه شايد هيچ گاه موفق به زيارت چهره‌هاي آسمونيشان نشوم .... اما محبت دعا و عطر حضور آنهارا هميشه در كنار خودم حس ميكنم ............. شما هم برايم دعا كنيد ............... در پناه حضرت دوست

جناب كارگردان

سلام...فکر کردی چارتا مثل ماها هم اگر مونديم به خاطر اينه که بيان تو وبلاگمون بگن فلانی صفحه ات فلان است و بهمان ... به ما هم سر بزن !؟ نه جانم بلاخره حتما ما هم چارتا دوست خوب مثل شما داشتيم که تا حالا مونديم ...هر ایرانی یک وبلاگ...تولد مبارک .

...مینا خانم

يک سالگيتون مبارک باشه. آرزوی توفيقات روز افزون رو براتون دارم. ولی خدا وکيلی تيتر مطلبتتون باعث اين شد که دلمون بريزه.وقتی شنيدم که هستی خوشحال شدم.علی يارت باشه.....راستی به يکی ميگن علی يارت...ميگه ما تيممون تکميله(چشمک).......وقت فوت کردن شمعاتون برای وبللاگ ما هم دعا کنيد.نميدنم چرا چرت ميزنه

پوچ یعنی هیچ

سلام عليکم و الرحمه بدون مقدمه ميرم سر اصل مطلب خدا وکيلی چقدر آقا رو فقط و فقط به خاطر خود خود خودش دوستش داری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( چرا آقا بياد ؟ چون سگها رو از بين ببره ؟ آره ؟ اين رسمشه رفيق؟؟؟؟؟؟؟؟ دوستت دارم .......................................يا علی.