روز مادر مبارک

چهارشنبه این هفته یکی از بهترین روزهای خداست. روز میلاد حضرت زهرا(س) و روز مادر.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

روزی که ما ایرانی ها یادمون میافته که قدر مادرامون رو بدونیم!!!

واقعیت اینه که ما هر کاری هم بکنیم نمی تونیم حتی قسمتی از زحماتی رو که مادرمون کشیده جبران کنیم. ولی باید در حد توانمون از اون ها تشکر کنیم و قدردانشون باشیم.

این نکته رو هم باید درنظر داشته باشیم که قدردانی از مادر فقط تو خریدن هدیه و کادو و شاخه گل و ... خلاصه نمی شه. همین که مادرمون متوجه بشه که ما به یادش هستیم و قدرشو می دونیم خیلی خوشحال می شه. البته نمی گم که نباید هدیه بخریم. اتفاقا سنت خوبی که ما ایرانی ها داریم همین خریدن هدیه هست. ولی مهم تر از هدیه هم می تونه یک لبخند مهربانانه به مادر، یک تشکر محبت آمیز، یک بوسه متواضعانه به دست مادر و خیلی چیزهای دیگه باشه. به امید اینکه قدر مادرامون رو بدونیم و هیچ وقت فراموششون نکنیم و به یاد اون هایی که از نعمت مادر محروم هستند هم باشیم.

 

happy mother's day 

**********************

از همه دوستان عزیزم که با پیام های خوبشون، تولد منو تبریک گفتند و منو شرمنده کردند تشکر می کنم و برای همه شون آرزوی سلامتی و طول عمر دارم.

**********************

وبلاگ کشکول جوانی هم یک ساله شد. به حامد و مهشید عزیز تبریک می گم و امیدوارم که همچنان با علاقه و پشتکار به کارشون ادامه بدن و دعا می کنم که توی زندگی شون موفق و پیروز باشند.

 

 چه می کنه این کشکول!!!!!!!

**********************

این هم جملاتی از امیرمومنان علی(ع):

:.بترس از کاری که در نهان انجام دهند و در عیان از آن خجلت برند و بپرهیز از کاری که چون از کننده ی آن بپرسند آن را انکار کند یا عذرخواهی نماید.

:.زبان خردمند در پس دل اوست و دل نادان پس زبان او.

:.با مردم چنان بیامیزید که اگر مردید بر شما بگریند و اگر زنده ماندید به شما مهربانی کنند.

:.آن که به کار کسانی خشنود باشد گویا در کار آنان شریک بوده است.

 

/ 6 نظر / 6 بازدید
مینا

سلام.قبولشون دارين اين دو عزيزی رو.کارشونو تعیید ميکنيد.شک دارم.خيلی دوست دارم نظرتونو بدونم

مینا

ببخشيد.فکر کنم زود قضاوت کردم.ولی من فکر کردم ايندو دوست هسن باهم(.يعنی دوست دختر و دوست پسر.).برام مبهم بود.در ضمن مطلب اصلیم اینه که خیلی وقته که میخونم مطالب شمارو.خوش قلم هستین...یعنی ساده و صمیمی مینویسید....موفق باشید.

کویر

سلام عزيز پر معنا و زيبا نويس .عرض تبريک پيشاپيش حضور شما.عیسی مسیح از سخنان خود عادل شمرده خواهی شد و از سخنهای تو بر تو حکم خواهد شد

خاله زهرا

عيدتون مبارک .ميگن تا پدر مادر نشي قدر والدینت را نميفهمی ولی من فکر ميکنم هنوز هم قدر شون رو اونطور که بايد نميدونم.

قاتل خوارج

واقعا متاسف شدم که در قسمت فواید اینترنت اسم خامنه ای رونوشتی شما که دانشجو هستی هنوز نمی تونی منافقین مسجد ضرار رو تشخیص بدی وای به حال بقیه.اگه دوست داشتی برام میل بزن

سارا

سلام.....من تبريک ميگم اين روزو.....از جملاتی که از امام علی (ع) نوشتی خيلی خوشم اومد......راستی منم با شما هم عقيده ام.