اللهم رب شهر رمضان

سلام خدمت همه دوستان عزيز

اول از همه فرارسيدن ماه پرفضيلت و مبارک رمضان رو تبريک ميگم و از همه تون التماس دعا دارم.

بعدش هم بايد از تک تک دوستان معذرت خواهی کنم به خاطر اينکه خيلی وقته نتونستم بهشون سر بزنم. راستش يه مدتی هست که خيلی گرفتارم، درس های اين ترم هم که فوق العاده سنگينه. انشالله بعد از ماه رمضان سعی می کنم که جبران کنم. از همه شما هم التماس دعا دارم.

توی روايت هست که اگر کسی ماه رمضان بياد و بره و آمرزيده نشه خيلی بدبخته. يعنی ماه رمضان يه فرصت استثنائی هست. برای پاک شدن، برای نزديک شدن به خدا،‌ برای تصميم های بزرگ،‌ برای يه زندگی سرشار از آرامش و خوشبختی. پس بياين دعا کنيم که خدا ما رو از برکات اين ماه عزيز محروم نکنه. برای همه دعا کنيم. می دونيم که دعای مومن در حق برادر و خواهر مومنش زودتر از دعای خودش برآورده ميشه. مخصوصا برای مريض ها دعا کنيم که چشمشون و اميدشون به دعاهای ماست. لحظه افطار بهترين وقت دعا کردن هست. فرج آقا رو قبل از همه دعاهايی که می کنيم فراموش نکنيم. موفق باشيد. باز هم ... التماس دعا

/ 4 نظر / 10 بازدید
مینا

حلوله ماه مبارک رمضان بر شما هم مبارک باشه.اميدوارم که بتوانیم از فیوضاتش استفاده کنیم

حامد کشکول

سلام . ماه رمضون اومد . ما که قرار نيست آدم بشيم مگر با دعای خير بچه مثبت هايی مثل شما . از دعای خير فراموشمون نکن . افطاری هم يادت نره .

عشق تولد دوباره

سلامی به گرمی خورشيد نقاشی کودکيمان.....فرا رسيدن ماه رمضان ماه نزول قرآن را به شما برادر بزرگوار تبريک عرض ميکنم و اميدوارم طاعات و عباداتتون مقبول درگاه احديت قرار بگيرد...با بهترين آرزوها(زهـــــــــــــــــــــــــــــــــرا)

شهاب.م

سلام .... فرا رسيدن ماه مبارک رمضان را به شما آقا جواد تبريک می گم ... آقا شرمنده من هميشه سر می زنم ولی اين قسمت نظرات خيلی دير باز می شه حالا با تقصير سرعت اينترنت منه يا پرشين بلاگ به هر حال امروز که شد نظر بدم ..... در ضمن خيلی خوشحال شدم که دوباره نوشتی .... موفق و سربلند باشی .... راستی از اينکه وبلاگ سيمرغ را برداشتی و برترين کليک را گذاشتی هم خيلی ممنون .... يا علی